+48660 706 838

SERVIS

NAŠE FIRMA VÁM NABÍZÍ ŠIROKOU ŠKÁLU SLUŽEB A PLNOHODNOTNÝ SERVIS.

Práce provádíme v našich dílnách nebo na místě určeném klientem.

Našimi zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni, zkušení mechanici. Dokonale se orientují v oblasti servisu stavebních strojů a aktivně se podílejí na zjištění našim Zákazníkům služeb té nejvyšší kvality. Zcela určitě si poradíme s každým technickým problémem. Uvědomujeme si potřeby našich Zákazníků, a proto garantujeme minimální dobu realizace zakázky za minimální ceny. Naši výhodou je příznivá hodinová sazba za práci našich mechaniků.
Našim hlavním cílem je poskytnout Vám servis té nejvyšší úrovně.

Opravy strojů:

Jednou z našich služeb jsou opravy strojů. Počínaje drobnými, až po rozsáhlé opravy. Jsme připraveni naplnit Vaše očekávání a navrátit Vašemu stroji plnou funkčnost a účinnost. Našim Zákazníkům nabízíme technické konzultace a veškerou pomoc týkající se provozování stavebních strojů. Dobu realizace zakázek se snažíme stlačit na minimum.

Repasování a opravy:

Podle potřeb Zákazníků nabízíme repasování a opravy stavebních strojů. Na repasování a veškeré další servisní úkony se vztahuje plná záruka. Jsme připraveni naplnit Vaše očekávání. Nabízíme konkurenční ceny a minimální dobu realizace zakázky.

Opravy převodovek:

Nabízíme Vám špičkové opravy strojů CAT, JCB, Komatsu, Volvo. Vše probíhá podle přání Zákazníka. Používáme originální díly, nebo alternativy té nejlepší kvality. Dobu realizace zakázky se snažíme stlačit na minimum. Na všechny servisní úkony se vztahuje záruka.

Repasování motorů:

Digger provádí špičkové repasování motorů. Opravy motorů značek CAT, JCB, Komatsu a Volvo jsou naší specialitou. Při repasování motorů používáme originální díly a alternativy té nejlepší kvality. Na všechny servisní úkony se vztahuje záruka. Opravy provádíme na území celého státu nebo v našich dílnách. Disponujeme špičkovou servisní technikou a týmem kvalifikovaných mechaniků.

Opravy náprav:

Při opravě náprav je nejdůležitější jejích solidní provedení. Soustřeďujeme se na kvalitu používaných materiálů a výběr správných, nejmodernějších technologií. Provádíme opravy každého druhu náprav. I zde máte na výběr mezi originálními díly nebo vysokojakostními alternativami.