Filtry, Olje, Maziva

15W40 PREMIUM

Olej HAVOLINE PREMIUM 15W-40 je celoroční, vysokojakostní minerální olej pro spalovací motory. Navržen byl za účelem používání v osobních automobilech se vznětovým nebo zážehovým motorem pracujících v nejtěžších podmínkách. Zajišťuje dlouhou životnost motoru a zamezuje vzniku usazenin.

LA10W - Hydraulický olej používaný ve strojích Caterpillar. Určen pro hydraulické systémy stavebních strojů. Má vlastnosti zamezující opotřebení strojních součástí (pístových čerpadel) čímž prodlužuje jejich životnost. Speciální přísady omezují stárnutí oleje, zvyšují jeho odolnost na oxidaci, dodávají antikorozní vlastnosti.

Textran HD 30 - Převodový a hydraulický olej vyrobený na bázi minerálních olejů a zušlechťujících přísad. Používaný v převodových systémech, hydromechanických a hydrodynamických systémech tahačů, traktorů a kombajnů a jiných zemědělských strojů.

Filtry

Nabízíme kompletní sortiment filtrů. S výběrem správného filtru Vám pomůže náš kvalifikovaný tým. V naší nabídce najdete hotové sestavy filtrů ke strojům CAT, JCB, Komatsu, Volvo – pro kolové i pásové stroje i pro minibagry.

Maziva

V naší nabídce nechybí ani nejkvalitnější maziva. Díky svý vlastnostem jsou odolná na maximální zatížení. Námi nabízená maziva jsou navržena pro stroje pracující v nejtěžších, vlhkých podmínkách. Zajišťují dokonalou ochranu před korozí a oxidací.

Copyright © 2021 serwis-koparek.pl - Všechna práva vyhrazena
Implementace webových stránek: LekroTech.pl
Zavolej mi +48 660 706 838